Comenzi telefonice: 0336.802888 | 0770.707700

Detalii Produs
  • Cod: J4858C
  • Greutate transport: 1kg
  • Produs de: HP
  • RSS Product Feed :: Modul HP ProCurve X121 1G 1 port LC 1000Base-SX, J4858C Facebook Twitter

Alte Imagini


Modul HP ProCurve X121 1G 1 port LC 1000Base-SX, J4858C


Produsul nu se afla in stoc pe moment. Pentru detalii va rugam sa ne contactati.

Modul HP ProCurve X121 1G 1 port LC 1000Base-SX, J4858C

Specificatii:

Cabling distance (maximum)2-220 m (62.5 µm core diameter, 160 MHz*km bandwidth), 2-275 m (62.5 µm core diameter, 200 MHz*km bandwidth), 2-500 m (50 µm core diameter, 400 MHz*km bandwidth), 2-550 m (50 µm core diameter, 500 MHz*km bandwidth)
Ports1 LC 1000Base-SX port, Duplex: full only
Product dimensions (W x D x H)2.24 x 0.54 x 0.48 in.
Weight ( Metric )0.02 kg

Extended specifications

Technical Information

Application/UsageData Networking

Interfaces/Ports

Interfaces/Ports1 x 1000Base-SX
Interfaces/Ports Details1 x LC 1000Base-SX

Media & Performance

Connectivity Media62.5/125 µm Multi-mode Fiber
50/125 µm Single-mode Fiber
Data Transfer Rate1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplex


 Stoc Epuizat 

Acest produs a fost adaugat Tuesday 03 May 2011.

Informatii


www.EuroSistems.ro - Magazin Online - componente si sisteme IT & C, Sisteme de Supraveghere Video si aparate de Aer Conditionat, pentru casa sau afacerea dumneavoastra. Preturi excelente!
www.EuroSistems.ro - gasiti la noi orice notebook, laptop, calculator, sistem, componente it, periferice it, echipament audio, foto sau video, monitor led sau monitor lcd, consumabile din sfera it, navigatie GPS, cu si fara harta, jocuri, produse pentru retea, software cu licenta, precum un sistem de operare, office sau antivirus, telefon, articole supraveghere din sfera CCTV, precum: camere de supraveghere, DVR, camera tip dom (dome), lentila pentru camera video, sursa profesionala pentru supraveghere si aparate de aer conditionat, etc..
www.EuroSistems.ro - Va asteptam la noi pentru laptop-uri, calculatoare, componente IT, audio, foto, periferice, monitoare, consumabile, sisteme supraveghere si aparate aer conditionat la un pret excelent.
In cadrul departamentului de climatizare efectuam si instalare aer conditionat (montaj aer conditionat), precum si service aer conditionat si garantie aer conditionat pentru aparatele deja instalate, pentru moment doar in Galati si Braila. Tot in cadrul acestui departament putem face completare cu freon, fie ca este R407, R407C, R410, R410A sau chiar mai vechiul R22.
Transport Gratuit in Galati