Comenzi telefonice: 0336.802888 | 0770.707700

Detalii Produs
  • Cod: TL-SM311LM
  • Greutate transport: 1kg
  • Produs de: TP-LINK
  • RSS Product Feed :: Modul MiniGBIC Tp-Link, Multi-mode, interfata LC, TL-SM311LM Facebook Twitter

Modul MiniGBIC Tp-Link, Multi-mode, interfata LC, TL-SM311LM


Produsul nu se afla in stoc pe moment. Pentru detalii va rugam sa ne contactati.

Modul MiniGBIC Tp-Link, Multi-mode, interfata LC, Pana la 550/275m distanta, TL-SM311LM

Specificatii:




  • Support full-duplex
  • Plug-and-Play
  • LED indicators show the operation state of the fiber module
  • supports Pull-or-Plug with power on switches
  • Power: internal power from switches
  • Suitable Switches: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and the coming gigabit switches

Standards and Protocols
IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Cable
Multi-mode Fiber
Fiber Type
50/125um or 62.5/125um Multi-mode
Max. Cable Length
550m
Data Rate
1.25Gbps
Port Type
LC
Wave Length
850nm
Power Support
3.3V
Safety & Emission
FCC, CE
Environment
Operating Temperature: 0ºC~70ºC
Storage Temperature: -40ºC~80ºC
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


 Stoc Epuizat 

Acest produs a fost adaugat Tuesday 24 May 2011.

Informatii


www.EuroSistems.ro - Magazin Online - componente si sisteme IT & C, Sisteme de Supraveghere Video si aparate de Aer Conditionat, pentru casa sau afacerea dumneavoastra. Preturi excelente!
www.EuroSistems.ro - gasiti la noi orice notebook, laptop, calculator, sistem, componente it, periferice it, echipament audio, foto sau video, monitor led sau monitor lcd, consumabile din sfera it, navigatie GPS, cu si fara harta, jocuri, produse pentru retea, software cu licenta, precum un sistem de operare, office sau antivirus, telefon, articole supraveghere din sfera CCTV, precum: camere de supraveghere, DVR, camera tip dom (dome), lentila pentru camera video, sursa profesionala pentru supraveghere si aparate de aer conditionat, etc..
www.EuroSistems.ro - Va asteptam la noi pentru laptop-uri, calculatoare, componente IT, audio, foto, periferice, monitoare, consumabile, sisteme supraveghere si aparate aer conditionat la un pret excelent.
In cadrul departamentului de climatizare efectuam si instalare aer conditionat (montaj aer conditionat), precum si service aer conditionat si garantie aer conditionat pentru aparatele deja instalate, pentru moment doar in Galati si Braila. Tot in cadrul acestui departament putem face completare cu freon, fie ca este R407, R407C, R410, R410A sau chiar mai vechiul R22.
Transport Gratuit in Galati